Avrupa Yakası Up Merkezi 

Check-up ‘ın en önemli unsuru, kişinin doktoruyla yapacağı görüşmedir. Bu görüşmede doktor hastanın şikayetlerini, beslenme alışkanlıklarını, yaşam tarzını, alışkanlıklarını, mesleğini / işini, hareketlilik düzeyini öğrenir. Boy, kilo, bel çevresi, tansiyon, açlık kan şekeri ve kan yağlarını ölçtükten sonra karşısındakinin genel sağlık durumu hakkında fikir sahibi olur. Artık o kişi için gereken tavsiyeleri yapabilecek verilere ve bulgulara sahiptir. Daha ayrıntılı ve yüksek teknoloji gerektiren testlere ancak bu temel ve ucuz incelemeler yeterli değilse başvurmalıdır.

Örneğin “check-up” yaptırmak isteyen, bilinen herhangi bir hastalığı ve şikâyeti olmayan orta yaşlı bir erkeği ele alalım. Diyelim ki bu kişinin hareketsiz bir hayatı var, yıllar içinde kilo almış, göbekli, sigara içiyor, tansiyonu 14/9 (140/90) milimetre civa. Başka hiçbir test yapmadan bu kişinin kalp krizi riskinin oldukça yüksek olduğunu görmek ve tedbir almak gerektiği açıktır. Yapılacak basit kan tahlilleri, uygulanacak tedaviyi belirlemekte yardımcı olacak. Bu hastanın mutlaka sigarayı bırakması, az tuzlu beslenmesi, aldığı kalorileri azaltıp tükettiği kalorileri artırması gerekir ki zayıflayıp ideal kilosuna inebilsin. Tansiyonu düşmezse ilaca başlamak gerekir. Kan yağları anormalse ( ki büyük olasılıkla yüksektir ) benzer bir yaklaşım benimsenir. Hasta, yürümenin dışında bir spor yapacaksa, bir efor testinden sonra egzersize başlamalıdır. Ultra checkup paketimizde echo / efor (eko)  testi de bulunmaktadır.

İstanbul Check Up Merkezi Fiyatları

İstanbul Şişli Check Up Merkezimiz Şişli Camii Karşısında PTT Şişli şubesi yan binasında T-Shop kozmetik mağazası üzerinde bulunmaktadır.  Şişli checkup merkezimizde de hem laboratuvar hem görüntüleme hizmeti aynı katta aynı yerde bulunmaktadır. Avrupa Yakası Şişli Checkup merkezi profesör ve doçent doktorlardan oluşan bir uzman ekibe sahiptir. Checkup hizmetini Şişli şubemizde güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle birlikte 1-2 saat gibi kısa bir sürede tamamlar, konforu, 21. yüzyılın sağlık hizmetini, ekonomik ve kalitenin bir arada sunulduğu modern bir ortamda yaşarsınız.

İlginizi Çekebilir  Kadın Check-Up Paketleri

Sadece İstanbul Check Up Merkezi Tarafından Yapılan Anti Aging ve Ultra Checkup paketlerinden Şişli Checkup Merkezimizde de faydalanabilirsiniz. Bu iki checkup paketimiz sadece bizim tarafımızdan yapılan, içerikleri bünyemizdeki profesör ve doçent biyokimya, mikrobiyoloji uzmanları tarafından uzun ve titiz bir çalışma sonucu hazırlanmış, gerçekten ultra dediğimiz bir seviyede çekap içeriği uygulanmaktadır. Günümüzde herkes web sitelerin tam kapsamlı yada kapsamlı check up ibarelerini kullanmaktadır. Bu bahseden checkup merkezlerinin paketlerini incelediğimizde 15-20 test gibi komik sayılarda yapılan checkup ile kapsamlı checkup tan bahsetmek çok komik olmaktadır. Şişli Checkup Merkezimizde yaptıracağınız vip, platin ve anti aging , ultra checkup lar kelimenin tam anlamı ile “kapsamlı”checkup kategorisine girmektedir. Yiğidi öldür ama hakkını yeme derler büyüklerimiz, kahve falı yapar gibi checkup yapmıyoruz gerçek kapsamlı checkup içeriği sunuyoruz.

Rakipler tarafından checkup içeriklerimiz maalesef kopyalanmaktadır, bu nedenle bazı checkup paketlerimizi sadece müşterilerimize checkup yaptırmaya geldiğinde anlatıyoruz. Sadec şunu söyleyebilirizi ultra checkup ta test olarak, tanı olarak yok yok.

Şişli Checkup Merkezi:

19 Mayıs Mah. Halaskargazi Caddesi No: 226/12 Şişli İstanbul

(Şişli Cami Karşısı McDonalds Yanı- T SHOP üstü )

Avrupa Yakasında Uyguladığımız Checkup Paketlerimiz 

Temel Checkup

Bakıcı Checkup

Kardiyolojik Checkup

Standart Checkup 

Gold Checkup

Platin Checkup

Vip Checkup

Anti-Aging Check Up 

Ultra Checkup  (içerik sadece laboratuvarımızda öğrenilebilir, Dünya’da sadece laboratuvarımızda yapılıyor)

 

İstanbul Avrupa Yakası Check Up Hizmeti Verdiğimiz Semtler

İlginizi Çekebilir  Check-Up Paketleri

DEĞERLENDİRMELER

Profesör Doktor Değerlendirmesi

Sonuçlarınız; profesör doktor seviyesindeki laboratuvar uzmanı doktorlar tarafından değerlendirilir,gerekli izahat ve öneriler ,tavsiyeler verilir anormal sonuçlar hakkında ilgili branş hekimine yönlendirilir. Normal bulgular varsa muayeneye yönlendirilmemektedir.