Tüm teşhislere yönelik, laboratuvar ve tetkik hizmetlerden bütün ailenin yararlanabilmesi yönüyle AİLE CHECK-UP paketli oldukça avantajlıdır. Bu süreç deneyim ve bilgi ister bu yüzden, en uygun koşullarda ve en ekonomik paketi seçebilmek için konusunda uzman hasta danışmanlarımızdan görüş almanızda fayda var.

Peki özel check-up paketleri dahilinde sunulan avantajlar ve kolaylıklar sadece başvuru sahibi için mi geçerli? Aile Check-Up paketlerinin bir avantajı da başvuru sahibinin eşini ve çocuklarını da nu pakete dahil ettirebilmesidir. İstanbul Laboratuvarları 1951 ‘den beri siz değerli konuklarımıza ve ailelerine yönelik ve ekonomik sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Her Check-Up; içeriğinde araştırılan tetkikler sabit değildir. Temel tetkikler her yıl tekrar edilirken, girilen yaş grubuna göre özel tetkikler de eklenir. Tekrarlar ise sağlıklı kişilerde, genellikle 1-3 yıl arasında yapılır.

KISA BİR SÜRE İÇİN Türkiyenin en düşük paket fiyatları ile check up yaptırın, bunun yanı sıra her aile bireyiniz için de + %20 ekstra indirim alın.

İlginizi Çekebilir  Erkek Check-Up Paketleri