İSTANBUL

Check-up Merkezi

KADIN CHECK-UP PAKETLERİ

Son yıllarda uzayan insan ömrü ve bunun sonucunda artan jinekolojik problemler, kişiler tarafından yaşam kalitesinin arttırılması istemleri ve koruyucu tıbbın önem kazanması sonucunda 21. yüzyıl çağdaş kadınının "rutin check up (kontrol)" muayenelerini zorunlu hale getirmiştir.

Ülkemiz gibi gelişmekte olan ülkelerde kişilerin hasta olmadan kontrol amaçlı doktora gitme alışkanlıklarının eksik olmasına rağmen pek çok batılı ülkelerde koruyucu sağlık hizmetleri son derece gelişmiş ve hatta rutin muayene-kontroller zorunlu hale getirilmiştir.

Burada unutulmaması gereken nokta; her zaman için hastalığın ortaya çıkmasını engellemenin hastalığı tedavi etmekten çok daha kolay olduğudur. Gerçekten de uygulanan koruyucu sağlık hizmetleri ile hastalık veya kanser oluşumunu önlemek maddi ve manevi açıdan çok daha kolay ve ucuzdur.


Check up için gelmeden 12 saat önce aç kalınması gerekmektedir.Tam 12 saat açlık önerilir.
Akşam 21:00′den itibaren (katı, sıvı, alkol, sigara) hiçbir gıda ve madde alınmamalıdır.
Saat 21:00 ile 24:00 arası sadece ihtiyaç karşılanması için su tüketilebilir. Gereğinden fazla su içilmemelidir.

Diğer Check-Up paketlerimizi de inceleyiniz.

service

ERKEK CHECK UP

Düzenli olarak check-up yaptırarak, belirtileri ortaya çıkmayan bir hastalık teşhis edilerek, erken dönemde tedavisini sağlamış olursunuz.

service

KADIN CHECK UP

Artan jinekolojik problemler ve koruyucu tıbbın önem kazanması sonucunda çağdaş kadınının "rutin check up" muayenelerini zorunlu hale gelmiştir.

service

ÇOCUK CHECK UP

Yıllık check-up lar, çocuğunuzun sağlığını, büyümesini ve gelişmesini doktorunuzla tartışma ortamı sağlar. Doktorunuz çocuğunuzun sağlık geçmişini tanımak fırsatını bulur

service

ANTİ AGİNG CHECK UP

Sanayileşmiş ülkelerde bugün, çoğu insanın önceki nesillere göre daha belirgin olarak uzun bir yaşam beklentisi var. Bu beklenti oldukça anlaşılabilirdir.