İSTANBUL

Check-up Merkezi

AİLE CHECK UP PAKETİ NEDİR ?

Tüm teşhislere yönelik, laboratuvar ve tetkik hizmetlerden bütün ailenin yararlanabilmesi yönüyle AİLE CHECK-UP paketli oldukça avantajlıdır. Bu süreç deneyim ve bilgi ister bu yüzden, en uygun koşullarda ve en ekonomik paketi seçebilmek için konusunda uzman hasta danışmanlarımızdan görüş almanızda fayda var.

Peki özel check-up paketleri dahilinde sunulan avantajlar ve kolaylıklar sadece başvuru sahibi için mi geçerli? Aile Check-Up paketlerinin bir avantajı da başvuru sahibinin eşini ve çocuklarını da nu pakete dahil ettirebilmesidir. İstanbul Laboratuvarları 1951 'den beri siz değerli konuklarımıza ve ailelerine yönelik ve ekonomik sağlık hizmetleri sunmaktadır.


Her Check-Up; içeriğinde araştırılan tetkikler sabit değildir. Temel tetkikler her yıl tekrar edilirken, girilen yaş grubuna göre özel tetkikler de eklenir. Tekrarlar ise sağlıklı kişilerde, genellikle 1-3 yıl arasında yapılır.KISA BİR SÜRE İÇİN Türkiyenin en düşük paket fiyatları ile check up yaptırın, bunun yanı sıra her aile bireyiniz için de + %20 ekstra indirim alın.

Check-Up paketlerimizi inceleyiniz.

service

ERKEK CHECK UP

Düzenli olarak check-up yaptırarak, belirtileri ortaya çıkmayan bir hastalık teşhis edilerek, erken dönemde tedavisini sağlamış olursunuz.

service

KADIN CHECK UP

Artan jinekolojik problemler ve koruyucu tıbbın önem kazanması sonucunda çağdaş kadınının "rutin check up" muayenelerini zorunlu hale gelmiştir.

service

ÇOCUK CHECK UP

Yıllık check-up lar, çocuğunuzun sağlığını, büyümesini ve gelişmesini doktorunuzla tartışma ortamı sağlar. Doktorunuz çocuğunuzun sağlık geçmişini tanımak fırsatını bulur

service

ANTİ AGİNG CHECK UP

Sanayileşmiş ülkelerde bugün, çoğu insanın önceki nesillere göre daha belirgin olarak uzun bir yaşam beklentisi var. Bu beklenti oldukça anlaşılabilirdir.