İSTANBUL

Check-up Merkezi

Anti-Aging Check-Up

Sanayileşmiş ülkelerde bugün, çoğu insanın önceki nesillere göre daha belirgin olarak uzun bir yaşam beklentisi var. Bu beklenti oldukça anlaşılabilirdir. İnsan, hayatının ileriki dönemlerinde de fiziksel ve ruhsal durumunu korumak ister. Bu yüzden Anti-Aging, hem fiziksel hemde ruhsal olarak daha anlamlı şekilde ilerlemek isteyenler için bir avantajdır. Otomoleküler takviyeler kullanılarak bu hedef gerçekçi hale getirilebilir.


Laboratuvar teşhislerine dayalı mikro besin takviyesiyle, hedef bireyselleştirilir; kişiye özel terapiye gidilir. Laboratuvar testleri, erken tanı için en iyi ön koşuldur. Otomoleküler maddelerin çeşitli etkileri vardır: Ruhsal dengeyi korumak, beynin üretken kapasitesini artırmak, enerji metabolizmasını – kardiyovasküler fonksyonları düzenleyip osteoporozu önlemek gibi

Biyolojik ve mental aktiviteyi etkileyen hormonların konsantrasyonları yaşla beraber azalır. Bu durumda ise seçici bir mikro takviye yararlı olabilir.

Anti-Aging Check up, erken yaşlanma risk faktörlerinin tespit edilebildiği kapsamlı bir tarama şeklidir. Mikro besin maddeleri, hormonlar, ilaçlar erken yaşlanma belirtilerine karşı mümkün olduğunca gençliği uzatabilecek şekilde terapi yapılmasını sağlar. Bireye göre seçilen hormonlar, ilaçlar yada besin maddeleri yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.


Anti - Aging Paketimiz şuan Türkiye’deki en kapsamlı ve tek anti- aging checkup içeriğidir.
Check up için gelmeden 12 saat önce aç kalınması gerekmektedir. Tam 12 saat açlık önerilir.
Akşam 21:00′den itibaren ( katı, sıvı, alkol, sigara ) hiç bir gıda ve madde alınmamalıdır.
Saat 21:00 ile 24:00 arası sadece ihtiyaç karşılanması için su tüketilebilir. Gereğinden fazla su içilmemelidir.

Diğer Check-Up paketlerimizi de inceleyiniz.

service

ERKEK CHECK UP

Düzenli olarak check-up yaptırarak, belirtileri ortaya çıkmayan bir hastalık teşhis edilerek, erken dönemde tedavisini sağlamış olursunuz.

service

KADIN CHECK UP

Artan jinekolojik problemler ve koruyucu tıbbın önem kazanması sonucunda çağdaş kadınının "rutin check up" muayenelerini zorunlu hale gelmiştir.

service

ÇOCUK CHECK UP

Yıllık check-up lar, çocuğunuzun sağlığını, büyümesini ve gelişmesini doktorunuzla tartışma ortamı sağlar. Doktorunuz çocuğunuzun sağlık geçmişini tanımak fırsatını bulur

service

ANTİ AGİNG CHECK UP

Sanayileşmiş ülkelerde bugün, çoğu insanın önceki nesillere göre daha belirgin olarak uzun bir yaşam beklentisi var. Bu beklenti oldukça anlaşılabilirdir.